Раз-два-три, побудували … Заселяйся, можеш жити!

327

Мій сьогоднішній пост адресований росіянам, в першу чергу, москвичам і жителям Підмосков’я, мріють обзавестися власним будинком. Ви, напевно, запитаєте, а чому я впевнений, що моя інформація буде цікава росіянам, які мріють про будинок? Що ж … Розкрию вам цей «страшний секрет» …

Справа в тому, що якісний товар цікавив і буде цікавити людей завжди. Правда, з одним застереженням – це якісний товар повинен бути доступний. Доступний за цінами і доступний географічно. Так як, на жаль, дуже важко виявляти інтерес до того, що тобі недоступне по тим або іншим причинам. 🙂 У даному ж випадку … обидва необхідних для пробудження інтересу фактори присутні. Є якісний товар і він цілком доступний за ціною багатьом москвичам. Ось, саме тому я впевнений, що інформація, якою я сьогодні збираюся з вами поділитися, приємно порадує багатьох з вас.

А розмова наша сьогодні піде про російської компанії «Аврора». Для тих, хто з цією компанією поки ще незнайомий, поясню. Компанія «Аврора» знаходиться в Підмосков’ї і займається виробництвом металоконструкцій. Але хоча «коником» цієї фірми на протязі ось вже більше десятка років є профільований лист, з виробництва та продажу якого компанія «Аврора» давно вже стала безумовним лідером в Москві і Московській області, я сьогодні збираюся поговорити про те, що пропонує компанія «Аврора» звичайним росіянам. Втім, ті, кого все-таки цікавить саме профлист, що випускається компанією, можуть перейти безпосередньо на сайт компанії, що знаходиться за адресою: http://www.allplans.ru та ознайомитися там з новими пропозиціями. Ну, а для всіх інших я продовжу і розповім про новий напрям в діяльності компанії «Аврора» — про дерев’яних будинках …

Так, так! Виявляється, що компанія «Аврора» зуміла налагодити в Підмосков’ї випуск будинків з шведської технології каркасного будівництва. При цьому компанія все необхідне для зведення цих будинків виробляє сама на своїй власній виробничій базі. Для тих, хто не в курсі, що ця «штука» — каркасні будинки і з чим її «їдять», поясню, що каркасне будівництво – це насамперед значна економія часу та коштів, як для замовника, так і для підрядника, бо дозволяє буквально за кілька тижнів звести будинок, на будівництво якого за звичайної технології пішли б місяці.

Зазначу, що будівництво каркасних будинків, сьогодні є самим затребуваним напрямом в будівництві індивідуального житла у всьому світі. «Фішка» цієї технології полягає в тому, що комплект майбутнього каркасного будинку виготовляється в заводських умовах і на якісному обладнанні, а тому подальша збірка каркасного будинку на будівельному майданчику по суті стає порівнянної зі складанням конструктора «Lego» (Лего) для дорослих. І саме тому звести будинок за технологією каркасного будівництва майбутній господар цього будинку зможе при відомому бажанні навіть самостійно.

Саме тому, що технологія будівництва каркасних будинків так проста, вона й одержала широке поширення у світі. Будинки за цією технологією протягом вже багатьох років успішно зводяться в Канаді, Швеції, Німеччини, Фінляндії, Японії і в інших розвинених країнах. Ця технологія є універсальною і вона дозволяє зводити, як великі котеджі, так і невеликі заміські будинки, при цьому ці будинки не тільки не поступаються за зовнішнім виглядом цегляним будинкам, але часто навіть перевершують їх по своїм якісним характеристикам.

Основою будинку, що будується за каркасною технологією, є металевий каркас з оцинкованого профілю. В якості міжповерхових перекриттів в каркасному будинку використовуються легкі балки з оцинкованого профілю, а в якості теплоізоляції використовується мінеральна вата Rockwool (Рокувул), 150-міліметровий шар якої дозволяє жити в домі комфортно цілий рік навіть в кліматичних умовах Росії. Як вітрового захисту і чорнової обробки в таких будинках зазвичай використовується СМЛ (скло — магнієвий лист) або ЦСП (цементно-стружкова плита).

Внутрішня і зовнішня обробка такого будинку залежать тільки від ваших особистих побажань і від можливостей вашого гаманця. До речі, про ціни. Якщо ж ви думаєте, що ці будинки дуже дороги, то смію вас запевнити, що ціни на комплекти каркасних будинків виробництва компанії «Аврора» вас приємно здивують. Втім, судіть самі. Я підготував невеликий список (він знаходиться трохи нижче) з метражем і цінами на основні типи каркасних будинків, пропонованих фірмою «Автора» в даний час.

— «Фрістайл»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 191 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 156 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 631.081 карбованець, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 1.950.050 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 2.975.686 рублів.

— «Фердинанд»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 242,6 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 178,4 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 701.265 рублів, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 2.377.848 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 4.107.231 рублів.

— «Оксфорд»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 313,5 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 199,6 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 802.766 рублів, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 2.269.935 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 4.237.175 рублів.

— «Унікум»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 264,0 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 207,5 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 998.402 рублів, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 2.636.233 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 4.256.171 рублів.

— «Чикаго»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 270,0 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 211,7 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 866.639 рублів, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 2.904.877 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 4.590.593 рублів.

— «Атлант»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 390,0 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 345,2 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 1.671.000 рублів, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 4.529.931 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 6.172.381 рублів.

— «Класик»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 380,0 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 307,0 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 1.741.721 рублів, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 4. 925.289 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 6.652.805 рублів.

— «Оптима»: площа будівлі по зовнішніх стінах – 272,0 м2, площа приміщень будівлі по внутрішніх стін – 207,2 м2, вартість тільки каркаса будівлі – 1.472.342 рублів, вартість повного комплекту будинку (каркас будівлі + всі необхідні для будівництва матеріали) – 3.590.400 рублів, будівництво під «чистову обробку» (повний комплект будинку + робота) – 6. 839.506 рублів.

Правда, хотів би відразу попередити, що вартість інженерних комунікацій і мереж вищенаведені розрахунки вартості не входять, що, втім, і зрозуміло, бо врахувати все розмаїття побажань, які може висловити потенційний замовник, ні одна типова кошторис заздалегідь передбачити не може, як і дуже важко передбачити, в яку суму виллється підключення будинку до водопроводу і каналізації, а також прокладання цих трас до дому в конкретному районі або місцевості.

А поки я ще раз нагадаю переваги каркасних будинків від компанії «Аврора» :

• короткі терміни будівництва і можливість зведення в будь-який час року,
• необмеженість в архітектурі і обробці будинку,
• низька собівартість і цінова доступність будівництва,
• довговічність і вогнестійкість конструкцій будинку ,
• низька собівартість експлуатації.

До речі, я думаю, що подібні будинки з їх відносно невисокою вартістю і з легкістю зведення цілком здатні зацікавити молодь, а це означає, що всі передумови для того, щоб будинки, що зводяться за каркасною технологією, стали в Росії в першу чергу будинками для молоді, є! При відповідній рекламі і за умови того, що програму зі зведення таких будинків підтримають влади, державні або місцеві, ці будинки дійсно можуть піти серед молоді на «ура!» і навіть зможуть вирішити проблему нестачі недорогого житла для молодих росіян!

Так що, на мій погляд, справа залишилася за малим – за підтримкою російських блогерів! А для цього компанії «Аврора» потрібно було б, напевно, оголосити конкурс серед російських блогерів терміном приблизно на рік на написання кращої статті про даних будинках, а призом у цьому конкурсі для блогера-переможця цілком міг би стати саме будинок, побудований компанією «Аврора»! Блогери, як ви вважаєте, це гарна ідея? 🙂

На закінчення, я хочу нагадати всім зацікавився будинками адреса і телефони офісу фірми «Аврора» : 143350, Московська обл., Наро-Фомінський р-н, д. Марушкино, будинок 65-е

Телефони:
Понеділок — П’ятниця з 09:30 до 18:00
(495) 664-28-32 (многокан.)
(495) 664-28-29 (многокан.)
(495) 506-51-34 (моб.)
(495) 651-89-65 (телефон/факс)
Субота — Неділя з 10:00 до 17:00
(495) 506-51-34 (моб.)

Час роботи офісу:
понеділок — п’ятниця (з 9-30 до 18-00)
субота — неділя (тільки за попередньою домовленістю)

Менеджер по роботі з клієнтами:Олег Безбородов
Старший менеджер по роботі з клієнтами: Володимир Марченко

E-mail: [email protected]

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?