Люстри і світильники — ексклюзивні пропозиції від московської фабрики «Лампада»

397

Всім привіт! Наша сьогоднішня розмова я відразу почну з запитання. Хто з вас знає, що таке лампада? Ага! Я вже бачу, що найбільш «просунуті» з вас вже радісно посміхаються. Ви знаєте? Ну, і що ви знаєте про лампаді? Це щось церковне? І це все, що ви знаєте? Небагато. 🙂 Але, втім, частково ви маєте рацію. Дійсно, лампада — це світильник, який використовується у християнському богослужінні. Найперші лампади використовувалися християнами ще для освітлення темних печер, в яких вони, побоюючись гонінь з боку влади і недоброзичливців, які здійснювали свої богослужіння. Надалі лампади стали важливою і дуже помітною деталлю святкового і багатого оздоблення християнського храму.

Таким чином, в широко сенсі «лампада» — це наповнений маслом світильник, зажигаемый перед іконами. Символічне значення лампади — вічний вогонь віри в Христа, що розганяє темряву зла і зневіри. Ну, а у вузькому сенсі лампада — це великий переносний свічник, що виноситься дияконом або священиком під час малого і великого входів літургії, а також використовується при архієрейській службі. Ну, як засвоїли? 😉 Втім, якщо не засвоїли й не запам’ятали, то все одно не засмучуйтеся, бо я сьогодні хочу поговорити з вами про іншу лампаді, я хочу поговорити про «Лампаді» з великої літери!

«Лампада» — це фабрика по виробництву іспанських та італійських стельових люстр, настінних бра і нічних світильників, що знаходиться в місті Москві. Ця фабрика ось уже десять виробляє і продає унікальні з точки зору дизайну люстри і світильники. Так, засновник фабрики Василь Ванюшин запустив виробництво люстр в далекому 2000 році. В даний час «Лампада» виробляє за 150-200 люстр і бра в місяць, реалізуючи їх через оптових дилерів і власний інтернет-магазин, який я і хочу власне сьогодні уявити любителям оригінальних речей, які піклуються про те, щоб їх житло не було схоже на інші будинки або квартири.

Хочеться відразу попередити, що вироби фабрики «Лампада» не дуже дешеві, що саме по собі зрозуміло, адже за будь унікальність завжди доводиться платити. Втім, на фабриці є і «масові» вироби, ціна на які по кишені майже кожному, бо вони укладається в діапазон від 5000 до 15 000 рублів. Однак, навіть вживаючи слово «масове» виріб по відношенню до фабриці «Лампада», варто пам’ятати про те, що найбільш масова партія на цій фабриці не перевищує сотні одиниць. Іншими словами, продукція фабрики — це просто не люстри і бра, а це, насамперед, унікальність та оригінальність у сполученні з якістю ручної роботи.

Знаючи практичність і навіть деяку пристрасть до економії багатьох сучасних людей, я хочу звернути вашу увагу на наступне. Люстри і бра, подібні тим, що виробляє фабрика «Лампада», будучи зробленими безпосередньо в Іспанії або Італії, зазвичай коштують на порядок дорожче. І це пояснюється зовсім не тим, що в Іспанії або Італії використовуються більш якісні комплектуючі, як може подумати хтось із вас. Ні, фабрика «Лампада» використовує при виробництві своїх люстр комплектуючі, вироблені тільки в Іспанії або Італії, а більш низькі ціни фабриці вдається тримати: по-перше, за рахунок того, що комплектуючі оподатковуються під час ввезення в Росію меншими митом, ніж готові вироби, ну, а по-друге, за рахунок того, що, розмістивши своє виробництво в Москві, а не в Італії, фабрика помітно заощадила на виробничих і транспортних витрат. Одним словом, люстри і бра від фабрики «Лампада» — це справжні іспанські та італійські люстри, бра, які вам просто вдасться купити з помітною економією. 😉 А це непогано? Погодьтеся?

Ну, а тепер, мені, напевно, прийшла пора представити безпосередньо інтернет-магазин фабрики «Лампада». Його адреса: http://www.lampada-m.ru/ . В даний час в інтернет-магазині є у продажу: класичні люстри, кришталеві люстри, люстри з абажурами, настінні світильники (бра), настільні лампи, підлогові світильники (торшери), підсвічування для картин, вбудовувані точкові світильники. Загалом, на сайті можна знайти ексклюзивні люстри і бра буквально на будь-який смак, в тому числі, і класичні люстри для низьких стель, адже в більшості наших квартир стелі саме такі. Звичайно, на сайті є безліч фотографій плюс дається докладний опис кожного виробу, тому вибирати дуже зручно. До речі, зазначу, що в інтернет-магазині фабрики «Лампада» можна придбати не тільки люстри і бра, але можна купити і деякі предмети інтер’єру, які допоможуть вам органичней вписати іспанську люстру від фабрики «Лампада» в інтер’єр вашої квартири або будинку. У всякому разі, я раджу вам звернути увагу на відповідний розділ інтернет-магазину, в якому ви зможете знайти для свого будинку або квартири карнизи для штор, свічники, дверні ручки під старовину і інші речі …

До речі, коли ви закінчите читати цей пост, перейдіть на сторінку інтернет-магазину і, як кажуть, на місці ознайомтеся з його асортиментом. Повірте, там дійсно є на що подивитися і чим помилуватися. Я впевнений, що любителі старовини знайдуть там чимало симпатичних дрібниць, якими вони зможуть не тільки помилуватися, а й замовити. Замовити собі! Чи замовити у подарунок своїм близьким або друзям. У всякому разі, я вважаю, що це буде гідний подарунок, який ваші близькі або товариші по службі, безсумнівно, зможуть оцінити по достоїнству.

І на завершення свого сьогоднішнього посту. Я не можу не згадати про те, що нещодавно фабрика «Лампада» запустила новий для себе напрямок — ремонт великих декоративних люстр і світильників. Звичайно, коштує це для замовника чи дешевше придбання нової люстри, але, як показав досвід, попит на цю послугу у Росії є — виявляється, що багато хто з нас , будучи сентиментальними, прагнуть зберегти старий світильник, продовживши йому життя, адже з багатьма з цих світильників у нас бувають пов’язані приємні спогади, якими ми з вами дорожимо.

І хочу нагадати, що купити люстру в магазині фабрики «Лампада» може будь-який житель Росії, бо фабрика готова відправити замовлені люстру або бра в будь-який, навіть самий віддалений куточок, Росії. Правда, вам, звичайно, доведеться трохи почекати, але це вже питання не до виробника, бо він збере і відправить люстру протягом максимум — одного тижня після отримання грошей від вас, а вже подальші строки безпосередньо будуть залежати від моторності російських транспортників.

Але перш, ніж ви почнете сумувати з нагоди своєї віддаленості від Москви, я раджу вам звернути увагу на те, що, може бути, у вашому рідному місті є регіональний представник фабрики, через якого вам буде замовити люстру фабрики «Лампада» простіше. Список всіх регіональних представників фабрики, як в Росії, так і на Україні, ви теж зможете знайти на сторінках інтернет-магазину.

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?