На замітку московським автовласникам!

390

Сьогоднішній мій пост адресований в першу чергу жителям Москви, бо розмова в нас сьогодні піде про паркування та гаражах на території російської столиці. І ця тема обрана мною сьогодні аж ніяк не випадково. Нагадаю, що місяць тому на засіданні Уряду Москви був розглянутий проект закону «Про розміщення автомототранспортних засобів в місті Москві».

Згідно з цим законопроектом планувалося ввести в російській столиці заборона на установку в місті будь-якого виду гаражів, які не є капітальними об’єктами (зокрема, «гаражів-черепашок»). Виключення робилося тільки для спеціально обладнаних майданчиків, з власниками яких місто мав намір укладати договір оренди на земельні ділянки. Більш того, законопроект передбачав автовласникам паркувати автомобілі тільки в спеціально передбачених для цього місцях зберігання, тобто паркування автомобілів у дворах автоматично ставала незаконною.

Однак, учасники засідання Уряду Москви, спираючись на статистичні дані, згідно яким тільки 30% московських автовласників мають стаціонарні місця для зберігання, прийшли до висновку, що прийняття в Москві закону про парковках ні до чого не призведе, оскільки залишилися без паркувальних місць 70% автомобілів все одно теж доведеться десь паркувати. В результаті на засіданні було прийнято постанову, яка визнає розглянутий законопроект сирим, після чого він був відправлений на доопрацювання. Таким чином, Уряд Москви, відправивши законопроект на доопрацювання, дало собі цим самим невелику перерву, пообіцявши через місяць, тобто в середині лютого, знову повернутися до розгляду законопроекту.

І тут я хочу у вас запитати … Як ви думаєте, яке рішення буде прийнято в кінці кінців московською владою? Рано чи пізно, але прийнято! Не знаю, що думаєте з цього приводу особисто ви, але мій життєвий досвід, на жаль, говорить про те, що якщо державні, міські або будь-які інші влади намірилися десь щось зробити, вони це обов’язково зроблять. Не зроблять «києм», як мовиться, так зроблять «палицею»! А це означає, що більшості московських автовласників врешті-решт все-таки доведеться прибрати горезвісні «гаражі-черепашки» і гаражні навіси з дворів.

Ну, а зараз, поки виник цей невеликий перерву у запеклих боях за паркувальне місце, московським автовласникам, на мій погляд, настав саме час задуматися над тим, куди переїде і де буде зберігатися їх «залізний кінь» після того, як буде змушений покинути територію рідного двору, тобто задуматися про купівлю або будівництво гаража. І ось саме цим московським автовласникам, які вирішили придбати або побудувати собі гараж, моя сьогоднішня інформація буде виключно корисною.

А розповісти я хочу вам сьогодні про компанії «Квант Ворота Двері», що ось уже протягом десяти років найрізноманітніші ворота, в тому числі, гаражні ворота, на власній базі в місті Клин. До речі, хочу відразу зазначити, що компанія не тільки виготовляє ворота, але і при бажанні покупця виробляє установку цих воріт. Правда, варто відразу попередити, послугу по установці воріт можуть поки замовити тільки покупці з Москви і Московської області.

Які ж саме гаражні ворота виготовляє компанія «Квант Ворота Двері»? Компанія спеціалізується на випуску найпростіших, але зате і найнадійніших, гаражних воріт, а такими на сьогоднішній день по праву є орні і відкатні (зсувні) гаражні ворота. Розпашні гаражні ворота – це найпростіший існуючий тип гаражних воріт. Конструктивно розпашні ворота — це дві цілісні стулки, які виготовлені зі сталевого сплаву і кріпляться до спеціальних стовпів шарнірними петлями, завдяки чому забезпечується легкість при їх відкриванні. Зазвичай типові конструкції передбачають відкривання гаражних воріт назовні, але за бажанням клієнта вони можуть бути встановлені і з відкриванням усередину. Конструкція виготовляються компанією воріт зазвичай складається з наступних елементів: коробка воріт, виконана з профілю 60х30; каркас воріт, виконаний з профілю 40х25; полотно воріт, виконане з листа 2мм. Ворота в стандартній комплектації, як правило, оснащуються врізним замком сейфового типу, блокувальним пристроєм і двома засувками.

Двостороння забарвлення воріт і рами нітроемаллю надійно захищає ворота від корозії. При необхідності може бути виконана антивандальна порошкове фарбування гаражних воріт, яка допоможе захистити поверхню воріт від недоброзичливців, тобто в цьому випадку всі, хто наміриться прикрасити ваші гаражні ворота нецензурної або цензурної написом, зіткнуться при здійсненні своїх намірів з певними труднощами. 🙂

До речі, якщо ви вирішите замовити для своїх воріт антивандальний тип фарбування, у вас буде можливість вибрати тон майбутнього покриття, при цьому ви можете зробити це, відвідавши сайт компанії за адресою: http://www.cvant-vorota-dveri.ru. Зараз компанія пропонує наступні кольори антивандальної забарвлення: антик бронзовий, срібний антик, антик зелений, золотистий металік, алюміній, платина, мідь, золото, «синій оксамит».

Зауважу, що при всьому-тому ціни на ворота у компанії «Квант Ворота Двері» дуже і дуже помірні. Втім, судіть самі … Стандартні розпашні гаражні ворота з хвірткою 2 х 2,5 м стоять у компанії всього-навсього 13500 рублів! До речі, якщо вас не влаштують ворота стандартних розмірів, ви завжди можете замовити у компанії нестандартні ворота, які в цьому випадку виготовлять для вас за ціною всього лише 2700 рублів за 1м2.

Ви все ще вагаєтесь і не знаєте, які вибрати ворота? Ваш приятель вмовляє вас придбати наворочені або автоматичні секційні гаражні ворота, стверджуючи, що рекомендовані їм ворота позбавлені недоліків? 🙂 Ха-ха! Дуже смішно! Загалом, якщо ви пошлете вашого приятеля з його порадами на відоме кількість літер, ви безумовно будете праві! На жаль, ідеальних гаражних воріт не буває і недоліки мають практично всі гаражні ворота, як прості, так і наворочені! Мало того, я зауважу, чим дорожче гаражні ворота, тим більше у них недоліків! 🙂

Самий головний недолік наворочених воріт – це ціни на них, задерті виробниками і продавцями до небес! І, купуючи такі ворота, ви програєте, як мінімум, двічі: по-перше, ви неабияк переплачуєте продавцям при купівлі цих крутих воріт, а по-друге, ці наворочені ворота здатні самі по собі привернути до себе увагу автовикрадачів і пробудити в них бажання заглянути за ці ворота, щоб дізнатися, що ж за диво-автомобіль стоїть в гаражі за такими дорогими воротами.

До речі, щоб вам було легше купити те, що подобається саме вам, а не вашому приятелеві або родичу, наведу для вас зараз кілька контрдоводів, за допомогою яких ви при бажанні зможете відобразити спроби друзів або родичів нав’язати вам ті гаражні ворота, які подобаються саме їм, а не вам.

І так, якщо приятель вмовляє вас придбати автоматичні ворота, вам варто нагадати йому, що будь-яка автоматика воріт має обмежену кількість робочих циклів, так як в процесі роботи автоматичних воріт зношуються, наприклад, тертьові частини гідравлічної системи. І якщо у вас «полетить» гідравлічний автоматичний привід, вам негайно потрібно заміна поршня, прокладки, сальников і заливка нової рідини. Плюс будь-які автоматичні ворота вимагають постійного підживлення від мережі електроживлення, що саме по собі здатне додатково «стукати по вашій кишені». А якщо ще у вашому гаражі звикли часто відключати електрику, ваша акумуляторна батарея дуже швидко «втомиться», адже нова батарея коштує адже недешево.

Якщо ж ваш приятель є прихильником секційних воріт, то нагадайте йому про те, що секційні ворота потребують постійного технічного обслуговування, а якщо ви прозеваете момент, коли воротах буде потрібно заміна дорогої пружини і не замініть її в термін, ви в результаті пошкодите нижню панель своїх секційних воріт. І це не кажучи вже про те, що при секційних воротах неабияк зростає ризик нещасних випадків, при яких ваші секційні ворота можуть просто обрушитися на вашу голову або автомобіль.

У разі, якщо приятель радить вам купити рулонні або роллерні ворота, має сенс нагадати йому про вкрай низької міцності роллерних воріт, а також про те, що рулонні або роллерні ворота мають дуже обмежену ширину закривається отвору, тобто, простіше кажучи, вузькі, а в їх полотна не можна вмонтувати хвіртку.

І так … ви, напевно, вже зрозуміли, що нічого краще простих розстібних гаражних воріт людство не змогло придумати! 🙂 Хоча, звичайно, у розстібних гаражних воріт, теж є свої певні недоліки. Наприклад, вони скромно виглядають і, як правило, не кидаються в очі. А сумами, які ви заплатите за виготовлення та встановлення воріт, ви не зможете похвалитися в колі приятелів за банкою пива…:) Але те, що ви виберете, вирішувати вам і тільки вам!

Я ж раджу вам, перш ніж прийняти рішення про купівлю тих чи інших гаражних воріт, відвідати компанію «Квант Ворота Двері» і лише після цього прийняти рішення про замовлення або купівлю воріт в цій компанії або в якийсь інший. Я впевнений, що фахівці кампанії не тільки проконсультують вас з приводу замовлення або придбання гаражних воріт, але і зможуть дати вам цінні поради щодо поліпшення їх конструкції.

Контактні дані компанії «Квант Ворота Двері»:

Телефони: 8 (495) 582-83-59, 8 (495) 783-69-54, 8 (495) 551-81-23
Електронна адреса: cvant-vd(at)mail.ru
Адреса: 141609 Московська область, р. Клин-9,
Центр Супутникового Зв’язку (ЦСЗ) зд. 11, А3

Популярні Записи:

 • Робота на олімпійських об’єктах в Сочі
 • Робота екскаваторником?
 • Як позбутися від цвілі на стінах квартири
 • Поговоримо про роботу в Норвегії — Інформація «з перших рук» — Ексклюзивне інтерв’ю «Стройки24»
 • Потрібні муляри в Росії? В якому місті? Скільки вони можуть заробити там?
 • Супер-шпаргалка на День будівельника 2010
 • Газоблоки та піноблоки. Питання і відповіді
 • Капітальний і поточний ремонт житлового приміщення з точки зору юриста
 • Які країни громадянин Естонії може відвідати без оформлення візи?
 • Орієнтовні ціни на будівельні роботи
 • Який кабель краще вибрати для телевізійної антени?
 • Кому потрібен машиніст бульдозера?
 • Як мити кришталеву люстру?
 • Програма для розрахунку вентиляції — VentCalc V. 2
 • Виконавча документація в будівництві: акт прихованих робіт
 • Бляхар? А хто це?
 • Цирк та будівництво — поняття цілком сумісні!
 • Дає постійний вид на проживання в Естонії право на роботу в Норвегії?
 • Нелегальна робота в Норвегії
 • Як позбутися кротів на ділянці?
 • Плюси і мінуси наливних підлог
 • Як заробити на гранітному щебені та мармурової крихти?
 • Список 87 московських кварталів, які отримають в 2009-2011 роках нове планування територій
 • Які країни може відвідати без оформлення візи «естонська чужий» або людина з паспортом «іноземця», виданим в Естонії?
 • Чому «потіють» і «плачуть» пластикові вікна ?