Широка сфера застосування тентів з оксфорда

65

Велика частина сучасних тентів виготовляється з оксфорда. Це унікальний матеріал, який активно використовується в будівельній і меблевій промисловості, у виробництві спортивного та повсякденного одягу, спорядження для туризму і відпочинку. Він являє собою полотно, синтетичні нитки якого міцно переплітаються в шаховому порядку. Зовні вони покриваються полівінілхлоридом і поліуретаном, що поліпшує експлуатаційні якості матеріалу. Продажем тентів з оксфорда займається компанія»тентер”. Весь вибір представлений на сайті https://tenter.ru/main/folder/tenty-oksford.

У чому особливості та переваги тенту з оксфорда?

Тенти oxford застосовуються для різних цілей: укриття будівельних матеріалів, віконних і дверних прорізів, фасадів будівель, автомобільної та будівельної техніки і не тільки. Широка сфера застосування пояснюється особливостями і перевагами матеріалу:

  • підвищена міцність на вигин, стирання, розрив;
  • абсолютна стійкість до сонячних променів, впливу води, стрибків температури і негоди;
  • водонепроникність, здатність відштовхувати бруд;
  • термостійкість – збереження експлуатаційних якостей при температурі від -50 до +110 градусів;
  • невибагливість у догляді;
  • тривалий термін служби.

Тент з тканини оксфорд відрізняється підвищеним рівнем надійності, оскільки він шиється одночасно з двох полотен, краї яких акуратно підгинаються в два шари. Тому при використанні такого тенту вантаж не промокне, будівельні матеріали не зіпсуються, а балкони і вікна залишаться сухими.

Придбати тенти з оксфорда з люверсами можна в різних кольорах, але найбільш популярними варіантами вважаються синій, коричневий, жовтий.

Тенти власного виробництва від пк «тентер»

Ви вирішили купити тент оксфорд? зверніться в компанію»тентер”. Ми маємо в своєму розпорядженні широкий асортимент моделей, які відрізняються розмірами, кольорами, щільністю. Також наші фахівці здатні виготовити виріб за індивідуальним замовленням, щоб задовольнити потреби клієнта.

Тенти від пк “тентер” забезпечують надійний захист техніки, обладнання та будматеріалів, тому використовуються для різних потреб. Замовити їх можна в будь-яку точку росії. Ми здійснюємо оперативну доставку на найвигідніших умовах. Якщо у вас з’являться складнощі з вибором або оформленням замовлення, неодмінно зверніться до наших консультантів. Ми раді з вами співпрацювати!