Кухня в коридорі: фотопідбірка

82

Дивний вибір місця для кухні, скажете ви. Насправді подібні планування давно вже не бентежать ні власників, ні дизайнерів. Так, немає місця для обіднього столу, але його можна встановити в іншій кімнаті. Сайт rmnt зібрав для вас приклади того, як можна вдало розташувати кухню в коридорі.

Коридор-цілком вдале місце для кухні, нітрохи не гірше, ніж в ніші без вікна-приклади такого розташування портал rmnt.ru вам вже приводив. В даному випадку кухня стала практично невидимкою, злившись білосніжними фасадами з кольором стін.

Кухонний гарнітур став продовженням містких шаф в передпокої, відрізняючись від них тільки за кольором.

Так, кухня в коридорі може виявитися досить скромного розміру. Але в квартирі-студії інших варіантів розміщення цієї зони може просто не виявитися.

Коридор, який веде в вітальню-їдальню, згинається. Відповідно, такий же вигин довелося робити при замовленні кухонного гарнітура з вбудованим холодильником.

Цей коридор, куди вирішено було перенести кухню, знаходиться на мансарді. Планувальне рішення цікаве, але при замовленні шаф потрібно враховувати конфігурацію стелі.

У цій “коридорній” кухні знайшлося місце навіть для столу, за яким можна поснідати удвох.

Звичайно, в коридорі повноцінну барну стійку не поставиш, але можна зробити її аналог, відмовившись від частини нижніх шаф і поставивши високі стільці.

Нижня частина кухонного гарнітура виглядає по-селянськи, адже фасадів немає, їх замінила шторка. Зате верхній ряд виглядає дійсно блискуче, дуже сучасно і при цьому не захаращує простір.

Якщо коридор досить широкий, можна зробити кухню в два ряди. Місця для готування вистачить, робочих поверхонь досить. Такий варіант розташування меблів часто вибирають для витягнутих, вузьких кухонь.

Кухня безпосередньо на вході в будинок. Виглядає як передпокій. Однак це непогане рішення, якщо вхідні двері ведуть на задній двір, не є основною. Виходить кухня з виходом в сад.

Ніхто не скаже, що ця прохідна кухня тісна — кольори обрані дуже вдало. Та й місць зберігання предостатньо.

Класичне поєднання чорного і білого. Вся побутова техніка надійно захована в шафи-колони до стелі.

Обідня зона знаходиться на проході, але зате за скляними дверима красивий невеликий дворик.

Звичайно, коридор коридору ворожнечу. Є настільки вузькі, що там і вішалку для одягу не повісиш. Але якщо ширина дозволяє, прохід залишається — встановити кухню саме в коридорі може виявитися оптимальним планувальним рішенням.